Web Yazılım

TCO Web Yazılım

Web yazılım son kullanıcı tarafından her ne kadar projenin görünen yüzü olmasa da web sitenin kullanımı, oluşturulma amacı vb. açıdan önemli bir unsurdur. Web sitelerin son teknolojiler kullanılarak oluşturulması işlevselliğine olumlu katkı sağlayacaktır.

 

Dinamik Web Sitesi

Yönetilebilir panelli bir site sayesinde dinamik, yenilikçi bir web site sahibi olabilirsiniz. Bu güncellemeleri yapabilmeniz aynı zamanda arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız, SEO vb. açıdan önem arz eden bir durumdur. Web site panelinin kullanıcılar tarafından da pratik ve anlaşılır olması gerekir. TCO Web Tasarım olarak, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz yazılımlarımız, kurumunuzun ihtiyaçlarını Google ve diğer arama motorlarına uyumlu olarak karşılamaktadır.

Web Yazılım

Dijital dünyada yer almak isteyen ve projelerini hayata geçirmek isteyenler için en önemli ve öncelikle işlemlerin başında web yazılım gelmektedir. İnternet sitesinin alt yapısı her ne kadar son kullanıcı tarafından bilinmez ve anlaşılmaz olsa da hem web sitesinin kullanımı, hem de amaçlarını yerine getirebilmesi için önem arz etmektedir. Farklı kodlama dilleri kullanılarak hazırlanacak olan web yazılım projelerinde TCO olarak sizlerin yanında yer alıyor ve projelerinizi en iyi şekilde istekleriniz doğrultusunda hayata geçiriyoruz.

Neden Özel Web Yazılım

İnternet üzerinde yer almasını istediğiniz projeleriniz için var olan hazır yazılımları da kullanabilirsiniz. Ancak CMS yazılımlarını kullanmak aklınızdaki projede ki işlevleri tam olarak yerine getirmeyecektir. Aynı zamanda özel bir web yazılıma sahip olunması kontrolün tamamen sizde olması, sürekli geliştirilme imkanı ve arama motorlarında özgün olması ile tercih edilmektedir. 

TCO olarak PHP ve .NET alt yapısını kullanarak aklınızdaki projelerin yazılım geliştirmelerini sağlamaktayız. İster tarafımızca hazırlanacak web tasarıma, gerekse de sizlerin ileteceği web tasarıma yazılımı entegre ederek sizlere projenizi teslim etmekteyiz. 

Web Yazılım Süreçleri Nedir?

TCO olarak web yazılım süreçlerini detaylı ve profesyonel olarak gerçekleştirerek en iyisine sahip olmanızı sağlıyoruz. Aklınızdaki proje ve tasarım ile birlikte yazılım süreçlerini hazırlar iken hem yöneticiler için bir yönetim paneli, hem de kullanıcılar için doğru kullanıcı deneyimi oluşturacak yazılımlar gerçekleştiriyoruz. Tüm alanların eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanma garantisi sunar iken projenizi yayına aldıktan sonra da sizlerle birlikte oluyor ve projenizi destekliyoruz. Firma bünyemizde gerek Windows gerekse Linux tabanlı yazılım yapan profesyonel kadromuz ile siz müşterilerimize gururla hizmet vermekteyiz. TCO WEB olarak belirlemiş olduğunuz alanlarda yükselişiniz için gerekli bakımları da belirli zaman dilimlerinde geliştirmek firmamız gerekli çalışmaları kontrollü bir şekilde yürütmekteyiz. TCO WEB Windows tabanlı teknolojiler, Asp.net, C#, MSSQL vb. tekniklerin yanında; Linux tabanlı teknolojiler PHP, MySQL vb. gibi teknikler de kullanılmaktadır. Web yazılımlarımız kullanıcı dostu olarak yapılmaktadır.

Projenize Başlamaya Hazırız!