Web Tasarım

Ekonomik Web Sitesi Tasarım ve Geliştirme

Web tasarımı bir sanattır! Web sitenizin tasarımı, iş anlayışınızı gösterir. Bilinen bir deyiş “İlk izlenim kalıcıdır” dır. Web teknolojilerinde, web siteniz ziyaretçiyle etkileşime giren ilk varlıktır, bu nedenle web siteniz kendisini konuşmalıdır! Ürettiğimiz web siteleri her biri benzersiz bir şekilde tasarlanmış temiz ve taze. Ayrıca, tüm sitelerimizin World Wide Web Konsorsiyumu tarafından talep edilen erişilebilirlik standartlarını karşılaması için gayret gösteriyoruz. Web sitelerimiz, en sık kullanılan tarayıcılarda farklı ekran çözünürlüklerinde test edilir..

İhtiyacınıza uygun, kullanıcı dostu, pratik kullanımlı kurumsal mobil uyumlu web sitesi tasarımları yaparak dünyaya markanızı doğru tanıtmanızı sağlıyoruz.

Markanızı internette en iyi şekilde tanıtmak için benzersiz ve kullanıcı dostu web tasarım hizmeti sunarak amacınıza ulaşmanızı sağlıyoruz. Yenilikçi tasarımlar ile hazırlanacak internet siteniz ile potansiyel müşterilerinize ulaşmak daha kolay olacak!
Hizmetleriniz ve ürünlerinizi tanıtacağınız internet sitesinin en önemli noktası nasıl göründüğüdür. Size uygun olmayan bir görünüme sahip olan web sitesi ile ziyaretçilerinizi memnun edemez iken, hazırlayacağınız özel tasarımlara sahip web sitesi ile ziyaretçilerinizi müşterilerinize dönüştürebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Web Tasarımı

Özgünlük, internet dünyasının en önemli detayıdır. Siz ve rakiplerinizi arasında internet siteleri arasındaki en büyük fark şüphesiz ki nasıl göründüğüdür. Eğer internet sitenizi daha şık, çarpıcı ve özgün bir şekilde yapmak istiyorsanız size TCO olarak mükemmel çalışmalar sunmak istiyoruz!
Web tasarım konusunda hassas noktalara teknik açıdan yaklaşan ve ziyaretçilerinizin web ortamında nelere dikkat ettiğini, neleri istediğini ve istemediğini analiz ederek kullanıcı dostu bir web sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Kreatif Web Tasarım  İnternet siteniz için kullanacağınız tasarımı son teknolojile ile uyumlu bir şekilde hazırlıyoruz. Tüm teknolojiler ile uyumlu olarak özgün bir şekilde hazırlanacak web tasarımı ile Bounce Rate oranlarınız düşecek ve başarıya en hızlı şekilde ulaşabileceksiniz. Kreatif web tasarım çalışmalarında önceliğimiz benzersiz bir web tasarımına sahip olmanız ve ziyaretçilerinizi hizmetleriniz, ürünleriniz ile ilgili detaylar aktararak müşterilere dönüştürmektedir. SEO Uyumlu Web Tasarım Arama motorları ile uyumlu bir internet sitesi hazırlamak için öncelikle site içerisinde tasarım konusunda iyileştirmelere ihtiyacınız var. TCO olarak SEO uzmanlarımız ile sektörünüzdeki tüm ayrıntıları inceliyor ve SEO yönergelerine uygun bir web tasarıma sahip olmanızı sağlıyoruz. SEO yönergeleri konusunda uzmanlarımız tasarımlarınızı özgün ve özel olarak hazırlarken sizlere bu konuda temel bilgiler aktarmaktadır. SEO uyumlu Web tasarım ile birlikte arama motorlarından gelen ziyaretçilerinizi memnun etmek artık TCO ile çok kolay!

Hizmet İçeriği

  • Responsive Website Tasarımı
  • Kullanılabilirlik ve Rekabet Analizi
  • Bilgi Mimarlık Tasarımı
  • Kullanıcı Deneyimi Tasarımı
  • Web Sitesi İçerik Stratejisi
  • Yükleme ve Kurulum
  • CMS ve e-Ticaret Entegrasyonu
  • Farklı Tarayıcı ve Platform Testi
  • Bakım

Vakit Kaybetmeyin

Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.