Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama

Günümüz teknolojisinde mobil uygulamalar her konuda hayatımıza kolaylıklar sunmakta. Gerek hava durumu ile ilgili bilgileri, gerek devlet kurumlarından alınacak bilgileri, gerek oyunlar, gerekse de diğer uygulamalar. Onlarca farklı kategoride hayatımızın içerisinde yer alan mobil uygulamalar ile ilgili sizlerin de bir projesi var ise hem native, hem de hybrid teknolojilerini kullanarak her türlü mobil uygulama projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Neden

Mobil uygulama ile ilgili projeler gerçekleştirmek için pek çok farklı avantaj bulunuyor. Akıllı telefon kullanımının artması ve herkesin evinde en az 2 adet akıllı telefonun yer alması dijital dünya içerisinde projelerin daha çok mobil uygulamalar ile gerçekleştirilmesini sağlıyor. Daha fazla kitleye, daha uygun bir şekilde ulaşmayı kolaylaştıran mobil uygulamalar ile sizde başarılı bir projeye TCO iş birliği ile ulaşabilirsiniz.

 

Sizlerin mobil uygulama projelerinizi hayata geçirebilmek için hem Android işletim sistemine, hem de iOS işletim sistemine uygun mobil uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Alanında deneyimli yazılımcılarımız ile gerçekleştireceğimiz mobil uygulama projelerinizden en iyi verimi alabilmeniz için kendi bilgi ve tecrübelerimizi de katıyoruz. 

TCO Olarak Android ve iOS Uygulamalar Geliştiriyoruz!

TCO olarak herhangi bir kategori seçimi yapmadan tüm kategorilerde mobil uygulama projelerinizi hayata alıyoruz. Aklınızdaki projeyi uzmanlarımıza gerekli şekilde bildirdikten sonra ve ortak görüşlerimizi de kattıktan sonra en iyi uygulamaya sahip olmanız için gerekli yazılım işlemlerine başlıyoruz.

En Çok Tercih Edilen Mobil Uygulamalar

TCO olarak tüm sektörlerde mobil uygulamalar hazırlar iken en çok tercih edilen ve kaliteli referanslara sahip olduğumuz kategoriler ise şu şekilde;

E-Ticaret Mobil Uygulama

E-Ticaret sitesi sahiplerinin hemen hemen tamamına TCO olarak mobil uygulama kullanılmasını önermekteyiz. İnternet sitesi ziyaretçilerinin %90’ı mobil uygulama olan E-Ticaret sektöründe mobil uygulama ile hem daha hızlı alışveriş yaptırabilir, hem de pazarlama araçlarını daha etkin kullanabilirsiniz.

Kurumsal Mobil Uygulama

Kurumsal internet siteniz için mobil uygulama hazırlayarak hedef kitlenize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Hem marka değerini arttırmak, hem de işletmeniz hakkında bilgi sunmak için TCO olarak kurumsal firmalara mobil uygulama sahibi olmalarını önermekteyiz.

Oyun Mobil Uygulama

Akıllı telefonların vazgeçilmezi şüphesiz ki oyunlar. Oyun oynamak artık akıllı telefonlar ile gün içerisinde can sıkıntısı gidermek, seyahat halinde iken zaman geçirmek veya sevdiği bir oyun ile vakit harcamak isteyenler için daha etkili oluyor. Hemen hemen tüm akıllı telefon sahiplerinde en az 2 farklı oyun uygulaması yer alır iken eğer sizde daha önce hiç yapılmamış ve büyüyeceğini düşündüğünüz mobil uygulama projenizi TCO ile gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Projeler için Mobil Uygulama

Sektörel mobil uygulamalar ile birlikte TCO olarak sizlere özel projelerinizde de destek oluyoruz. Farklı alanlarda hizmet verecek ve popüler olacağınız düşündüğünüz tüm fikirleriniz için bizimle iletişime geçerek projeleriniz için Android ve iOS mobil uygulama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Mobil Uygulama