Destek & Sipariş

10 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan TCO WEB paket ve özel yazılım alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir.

 

s f

İletişim
İş Hanı Kat:1
info@tco.com.tr
+90 543 785 3200
Takip Et
f

10 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan TCO WEB paket ve özel yazılım alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir.
Müşterilerimizi kendimize göre şekillendirmekten ziyade; kendimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirerek yenilikleri takip eden dijital alanda her türlü ihitiyaca cevap verebilecek kapasiteye ulaşmış, sorun değil çözüm üreten reklam & yazılım firmasıyız.

Belirli bir müşteri kesmine hizmet etmeyi anlamsız gören ve hizmet alanlarımızda e-ticaret, rent a car, mobil uygulama, emlak yazılımları, kurumsal arayüz gibi yazılım hizmetlerine ek olarak; yazılım sonrası reklam çalışmaları, seo danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı ve; yazılım sahibi olan her kişinin grafiker olmasına gerek olmadığına inandığımız için yazılım sonrası görsel çalışmaları, sosyal platformlara uygun görsel çalışmaları, ürün fotoğraf çalışmaları, kurumsal firmalardan daha fazla kurumsallığa adım atan firmaların olduğuna inandığımız için; logo ve kurumsal kimlik oluşturma hizmetleri sağlıyoruz.

a

Amy Ford

WEB DESIGNER
g

Jane Mille

GRAPHIC DESIGNER
d

Alex Pit

DEVELOPER
h

Mia Clarks

ACCOUNT mAnager
home-2-img-10
home-2-img-9

Clients’ Words
What They've Said

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sagittis egestas ante, sed viverra nunc tincidunt nec nteger nonsed condimntum elit, sit amet feugiat lorem. Proin tempus sagittis velit vitae scelerisque.

g Erin Smith web develop