E-Ticaret

Özgün ve Benzersiz Tasarımlar

TCO olarak ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtan web tasarımlar ile e-ticaret sitenizi hazırlıyoruz. Sektörünüzdeki tüm rakiplerinizi analiz ediyor, ürünlerinizi tanıyor ve ardından en iyi verimi sağlayacak e-ticaret sitenize sahip olmanızı sağlıyoruz. Özgün ve benzersiz tasarımlar ile arama motorlarında hızla yükselerek ürünlerinizi her gün binlerce kişiye ulaştırabilir, satışlarınızı arttıracak web tasarım ayrıntılarına sahip olabilirsiniz. Sitenizi ziyaret eden her bir kişiyi potansiyel müşteri olarak görüyor ve TCO olarak onlara ürünlerinizi en iyi şekilde pazarlamanızı sağlıyoruz.

Kolay Kullanılabilir Yönetim Paneli

Arka planda istediğiniz tüm işlemleri sadece bir tık ile gerçekleştirebileceğiniz e-ticaret sitesine ne dersiniz? TCO olarak ziyaretçilerinizi memnun edip, ürünlerinizin satışlarını arttırır iken aynı zamanda sizlere kolay kullanılabilir bir yönetim paneli sunuyoruz. Yönetim paneli üzerinden ürünlerinizi, siparişlerinizi, raporlarınızı, sayfalarınızı ve hazırlanacak e-ticaret sitenizin tüm özelliklerini kolay bir şekilde yönetebileceksiniz.

SEO Uyumlu E-ticaret Sitesi

E-ticaret sitenizde yer vereceğiniz ürünleri sadece reklamlar ile değil organik trafiğiniz ile de satışını arttırın. TCO olarak hazırlayacağımız SEO uyumlu e-ticaret sitesi ile arama motorları ile %100 uyumlu internet sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz.
SEO uyumlu e-ticaret sitesinde ürün ve kategorileriniz için farklı uygulamalara sahip olabilecek ve site içi SEO ile site dışı SEO konusunda %100 uyumlu bir internet sitesi sahibi olabileceksiniz.

 

Mobil Uyumlu E-ticaret Sitesi

İnternet kullanıcılarının %85’i artık mobil cihazları tercih ediyor. Bu bağlamda tüm ziyaretçilerinizi en iyi şekilde ağırlamak, ürünlerinizi sunmak ve satışlarınızı arttırmak için %100 mobil uyumlu e-ticaret sitesi hazırlıyoruz.
Mobil cihazların tamamı ile sorunsuz çalışan e-ticaret siteniz ile ziyaretçilerinizin kolay ve hızlı alışveriş yapmasını sağlıyoruz!

Mobil uyumlu e-ticaret sitesi ile birlikte, telefonlardan ve tabletlerden sipariş almaya başlayacak, işinizi geliştireceksiniz. Ticaret faaliyetlerinin geliştirilebilmesi için, çağımızın en önemli gereksinimi olarak görmek lazım e-ticareti. Aynı zamanda mobil uyumlu e-ticaret sitesi de büyük bir gereklilik olarak kabul edilmektedir. Verimli ve sürekli gelişen bir iş için TCO Yazılım ile e-ticarete adım atmalısınız.

Projenize Başlamaya Hazırız!