Arama Motoru Optimizasyonu SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motorunun ücretsiz sonuçlarında (genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılan” sonuçlar olarak anılacaktır) bir web sitesinin veya bir web sayfasının görünürlüğünü etkileme süreci. Genel olarak, arama sonuçları listesinde daha erken (veya daha üst sırada yer alanlar) ve daha sık bir site görüntülendiğinde, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alır. SEO, resim arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve endüstriye özgü dikey arama motorları da dahil olmak üzere farklı arama türlerini hedefleyebilir.

İŞİNİZİ BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIYIN!

Bir Tasarımcı O – SEO, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı ekibi tarafından sunulan uzmanlık, BtoSeo’nun rekabetçi endüstrilerdeki karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasına olanak tanır.

Website Analizi

Önce bir web sitesini analiz edip, web sitesinin arama motorlarına daha etkili anahtar kelimeler iletmesini sağlamak için adım adım bir plan izliyoruz. Nihai hedefimiz, müşterilerimize daha fazla ziyaretçi ve satışların ve potansiyel satışların daha fazla dönüşüm sağlamasını sağlamaktır.

Sayfa içi ve Kapalı sayfa Optimizasyon

Sayfa ve kapalı sayfa optimizasyonunun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru bir insan değil bir robot … ve bu nedenle, potansiyel müşterileriniz belirli ticari amaçlı anahtar kelimeler ararken web sitenizi yukarı kaldıracak şekilde robotu eğitmek için kanıtlanmış süreci izlemelisiniz.

Nasıl Yaparız?

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce, etkin bir SEO kampanyasında yer alan süreci anlamanız önemlidir. BtoSeo, arama motoru pazarlamacılığı için yoğun, tam hizmet yaklaşımına ihtiyaç duyan müşterilere hitap etmektedir.
ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama teriminin bir metinde içerdiği kelimelerin toplam sayısıyla bağlantılı olarak ne sıklıkta göründüğünü gösterir.

SİTE OPTIMIZASYONU

Site optimizasyonu, konumunu iyileştirmek için web sitesinde doğrudan alınabilecek tüm önlemleri belirtir.

BAĞLANTI KURMA

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri tanımlar.

RAPORLAMA VE ANALİZ

SEO incelememiz bir içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çabaları ve internete olan güven gibi çeşitli faktörlerden oluşur.

6x

Anahtar kelime sıralaması.

%398

Organik trafikte artış.

%1105

En iyi 10 sıralamada artış.

%129

Ziyaret süresinde artış.

İŞİNİZ İÇİN SEO 'DAN BEKLENEN NEDİR?

Sıralama Önlemi

Bu yıl yapılan araştırmalar, tüm Web sitelerinin yaklaşık% 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösterdi.

Büyük Arama Motorları

İnternet kullanıcılarının% 96'sı Web aramalarını büyük bir arama motorundan (Google, Bing, Yahoo, AOL) yapmaktadır.

Etkili strateji

SEO potansiyel müşteriler tarafından yapılan aramalar için anahtar kelime öbekleri seçme olanağı sağlar.

342 milyar Arama Sonuçları

Ocak 2016'da 342 milyar arama sonucuyla 17.5 milyardan fazla arama gerçekleştirildi.

Ziyaretçiler sağlayın

Tam SEO ve arama dostu web tasarımı ziyaretçileri Web sitenize getirmeye yardımcı olacaktır.

Tüketici Algısı

Tüketici algılaması, bir Web sitesinin bir arama motorunda daha yüksek sırada yer almasıdır.

Projenize Başlamaya Hazırız!