Destek & Sipariş

10 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan TCO WEB paket ve özel yazılım alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir.

 

s f

İletişim
İş Hanı Kat:1
info@tco.com.tr
+90 543 785 3200
Takip Et

TCO WEB YAZILIM

Web yazılım son kullanıcı tarafından her ne kadar projenin görünen yüzü olmasa da web sitenin kullanımı, oluşturulma amacı vb. açıdan önemli bir unsurdur. Web sitelerin son teknolojiler kullanılarak oluşturulması işlevselliğine olumlu katkı sağlayacaktır.

Dinamik Web Sitesis
Yönetilebilir panelli bir site sayesinde dinamik, yenilikçi bir web site sahibi olabilirsiniz. Bu güncellemeleri yapabilmeniz aynı zamanda arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız, SEO vb. açıdan önem arz eden bir durumdur. Web site panelinin kullanıcılar tarafından da pratik ve anlaşılır olması gerekir. Zap Web Tasarım olarak, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz yazılımlarımız, kurumunuzun ihtiyaçlarını Google ve diğer arama motorlarına uyumlu olarak karşılamaktadır.

uDoğru Ekip

Firma bünyemizde gerek Windows gerekse Linux tabanlı yazılım yapan profesyonel kadromuz ile siz müşterilerimize gururla hizmet vermekteyiz. TCO WEB olarak belirlemiş olduğunuz alanlarda yükselişiniz için gerekli bakımları da belirli zaman dilimlerinde geliştirmek firmamız gerekli çalışmaları kontrollü bir şekilde yürütmekteyiz. TCO WEB Windows tabanlı teknolojiler, Asp.net, C#, MSSQL vb. tekniklerin yanında; Linux tabanlı teknolojiler PHP, MySQL vb. gibi teknikler de kullanılmaktadır. Web yazılımlarımız kullanıcı dostu olarak yapılmaktadır.